Arabalı (Kedi) Vinçler

http://www.erkuslar.com/img/uploads/arabali-kedi-vincler.jpgArabalı (Kedi) Vinçler, çift kiriş gezer köprülü vinç veya portal vinçlerde köprü ekseni boyunca hareket etme kabiliyetine sahip vinç çeşididir. ESH ve ESD serisi arabalı vinçler, kaldırma grubunu köprü ekseni boyunca hareket ettirir. 2000 kg’ dan 50.000 kg’ a kadar standart üretimi bulunan ESH ve ESD serisi arabalı vinçler, 3 eksende hareket kabiliyetine sahip olup, çift kademeli hız seçeneği ile hassas hız çözümleri sunmaktadır.

ERKUŞLAR, standart üretimin yanı sıra, özel ihtiyaçların çözümüne yönelik yaptığı üretimle sanayi sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir. ESH ve ESD serisi arabalı vinçlerin, çalışma alanı, çalışma şartları ve kapasitelerine göre FEM 3m sınıfına kadar standart üretimleri bulunmaktadır.

 

 

 

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz Resmi olarak 1957 yılında Karaköy'de kurulmuştur ERKUŞLAR. 50 yılı aşkın bir süredir gerek değişen piyasa koşulları, gerekse teknolojiye hep ayak uydurarak sadece Türk Sanayi değil Dünya Sanayisinde de adını duyurmuştur. Kendini aşmak için verdiği çaba birinci olmak adına değil bir adım öne gidebilmek ve sektörde ismi bile aynı olan firmalara rağmen, zaten var olan adını hep lider hep öncü marka olarak koruyabilmektir. ERKUŞLAR olarak, 0,5 tondan 50 tona kadar olan standart elektrikli vinç üretimi ve daha üzeri kapasiteli...