Gezer Köprülü Vinçler
Gezer köprülü tavan vinçleri, endüstriyel üretim alanlarında çok geniş kullanım sahalarına sahiptirler. Tek Kirişli ya da Çift Kirişli olarak tasarlanabilen gezer vinçler genellikle kutu kirişlerden imal edilebileceği gibi hol açıklığının az olduğu yerlerde I profillerden da imal edilebilir.

http://www.erkuslar.com/img/uploads/gezer-koprulu-vincler-1.jpg  http://www.erkuslar.com/img/uploads/gezer-koprulu-vincler-2.jpg
http://www.erkuslar.com/img/uploads/gezer-koprulu-vincler-3.jpg
     
E-Sistem Erkuşlar köprülü tavan vinçleri 50 tona kadar standart, 50 ton üzerinde ise özel üretimiyle, yıllardır endüstriyel ihtiyaçlara cevap vermektedir.


Köprülü tavan vinçlerinde; köprü kirişi/kirişleri, köprü yürütme başlıklarına bağlanır. Bu yürütme başlıkları, tekerlekleri vasıtasıyla vincin bulunduğu holün her iki yanında bulun raylar üzerinde köprü kirişlerinin iki yönlü hareketini sağlar.
 

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz Resmi olarak 1957 yılında Karaköy'de kurulmuştur ERKUŞLAR. 50 yılı aşkın bir süredir gerek değişen piyasa koşulları, gerekse teknolojiye hep ayak uydurarak sadece Türk Sanayi değil Dünya Sanayisinde de adını duyurmuştur. Kendini aşmak için verdiği çaba birinci olmak adına değil bir adım öne gidebilmek ve sektörde ismi bile aynı olan firmalara rağmen, zaten var olan adını hep lider hep öncü marka olarak koruyabilmektir. ERKUŞLAR olarak, 0,5 tondan 50 tona kadar olan standart elektrikli vinç üretimi ve daha üzeri kapasiteli...