Satış Sonrası Hizmetler

ERKUŞLAR, 2 yıl olan garanti süresi içerisinde vinçlere verilen bakım hizmetlerinin yanında, arızalı vinçler için servis hizmetleri, ERKUŞLAR veya başka marka vinçler için yıllık periyodik bakım sözleşmeli servis hizmetleri konusunda çözümler sunmakta, mekanik ve elektrik konusunda deneyimli uzman ekipleriyle, müşterilerine en iyi hizmeti vermektir.


Halatlı ve zincirli vinçler için yaptıracağınız Yıllık Periyodik Bakım Anlaşması ile vinçlerinize düzenli bakım yaptırmanızın yanında arıza ve iş durması risklerinizi en aza indirger ve işletmenizin minimum iş kaybıyla çalışmasını sağlarsınız.


Düzenli bakım ve kontrol ile vinçlerinizin çalışma ömürleri uzamakla beraber, “İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı” açısından sağlıklı çalışma ortamını temin eder. Servis ihtiyacınıza en kısa sürede www.erkuslar.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz Resmi olarak 1957 yılında Karaköy'de kurulmuştur ERKUŞLAR. 50 yılı aşkın bir süredir gerek değişen piyasa koşulları, gerekse teknolojiye hep ayak uydurarak sadece Türk Sanayi değil Dünya Sanayisinde de adını duyurmuştur. Kendini aşmak için verdiği çaba birinci olmak adına değil bir adım öne gidebilmek ve sektörde ismi bile aynı olan firmalara rağmen, zaten var olan adını hep lider hep öncü marka olarak koruyabilmektir. ERKUŞLAR olarak, 0,5 tondan 50 tona kadar olan standart elektrikli vinç üretimi ve daha üzeri kapasiteli...